Farnost, školy, knihovna

Svoz odpadu 2018

Povodňový plán

Povodne

Štítenský zpravodaj

         PODZIM 2018

Zpravodajstitna_3

Zpravodaj - archiv

Zpravodaj

Evidence pálení

Viewbanner-aspx

Počasí u nás

AladinVitaniobcankustitna  Foto - Vítání občánků
V sobotu 16.6.2018 proběhlo v obřadní síni OÚ Štítná nad Vláří za přítomnosti paní místostarostky Jany Machučové, dětí z MŠ slavnostní ,,Vítání občánků".

Foto - Pasování předškoláků na školáky
V pondělí 11.6.2018 proběhlo v zasedací místnosti OÚ Štítná nad Vláří za přítomnosti paní místostarostky Jany Machučové slavnostní pasování předškoláků na školáky.

P1130323_2

STAVEBNÍ ÚPRAVY HŘIŠTĚ ZŠ Štítná nad Vláří
Koncem dubna 2018 byly dokončeny stavební práce na rekonstrukci hřiště v Základní škole Gabry a Málinky ve Štítné nad Vláří. Základní škola získala potřebné víceúčelové hřiště s umělým trávníkem včetně atletického sektoru. Součástí bylo i provedení přístupových ploch ze zámkové dlažby a zatravnění části ploch v areálu ZŠ. Další info ZDE

 P1130241 Foto - Na kole dětem ve Štítné nad Vláří  1.6.2018
Na kole dětem - cílem akce je získání finančních prostředků na podporu onkologicky nemocných dětí. Kolona sportovců zavítala taky do naši krásné obce. Sportovce přivítala místostarostka obce  Jana Machučová a ředitel ZŠ Josef Hnaníček. Hostům se ve Štítné nad Vláří velmi líbilo a spontánním potleskem ocenili vystoupení Javorníčku a vřelou pohostinnost . Foto ZDE

Smolinasmolina

SDH Popov pomáhá
První březnový pátek si děti z dětského domova ve Smolině mohly užívat legraci v zábavním parku GALAXIE ve Zlíně. A komu za toto krásně prožité odpoledne vděčí? Připravili jej hasiči z popovského hasičského sboru, kteří se rozhodli udělat velkou, možná až galaktickou radost dětem ze Smoliny. Za toto jim jménem všech dětí i vychovatelů děkujeme! Další info ZDE

Foto - Rodičovský ples 19.01.2018
Rodičovský ples se konal v pátek 19.1.2018 v sále KD Štítná. Ples byl zahájen tanečním vystoupením žáků 9. ročníku. K tanci a poslechu hrála Kasanova. (foto - Lucie Soukupová)

Vitaniobcankustitna Foto - Vítání občánků
V sobotu 9.12.2017 proběhlo v obřadní síni OÚ Štítná nad Vláří za přítomnosti paní místostarostky Jany Machučové, dětí z MŠ slavnostní ,,Vítání občánků".

Vitaniobcankustitna

Foto - Vítání občánků
V sobotu 24.6.2017 proběhlo v obřadní síni OÚ Štítná nad Vláří za přítomnosti paní místostarostky Jany Machučové, dětí z MŠ slavnostní ,,Vítání občánků".

Img_0378 Rekonstrukce lidového oděvu ve Štítné nad Vláří – Popově
Díky poskytnutí individuální dotace z rozpočtu obce Štítná nad Vláří – Popov pro oblast kulturní, sportovní a sociální činnosti mohlo sdružení Animato i v roce 2016 pokračovat v projektu Rekonstrukce lidového oděvu ve Štítné nad Vláří – Popově. Druhá fáze přináší zpět do obce další variantu našeho krásného kroje (svobodný pár) a taktéž zimní oděvní součástku mužského kroje –„ huňku“. Foto zde

Foto - Farní dobový ples
Farní dobový ples –„Napříč 20.stoletím“ se konal 18.února 2017 v Kulturním domě ve Štítné nad Vláří. K tanci a poslechu hrála skupina Break. (foto - Daniel Barbořík)

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek