Farnost, školy, knihovna

Svoz odpadu 2017

Povodňový plán

Povodne

Štítenský zpravodaj

              ZIMA 2016

Zpravodajstitna_3

Zpravodaj - archiv

Zpravodaj

Evidence pálení

Viewbanner-aspx

Počasí u nás

Aladin Skubnik

Zlínský kraj pomáhá našim občanům
Zlínský kraj, odbor sociálních věcí, oddělení sociálních služeb v rámci Programu na podporu sociálně zdravotních aktivit, poskytl našemu občanovi p. Škubníkovi Zdeňkovi, neinvestiční dotaci z rozpočtu Zlínského kraje. Pan Škubník Zdeněk se zúčastnil rehabilitační léčby na Slovensku. Tato rehabilitace měla příznivý vliv na jeho celkový zdravotní stav. Touto cestou děkuje pan Škubník Zdeněk Zlínskému kraji za poskytnutí neinvestiční dotace, která mu umožnila rehabilitační léčbu. Další info  (foto ZDE)

Foto - XII. Medové odpoledne 4.-5.2016
Štítenští včelaři a zahrádkáři pořádali tradiční Medové odpoledne. Součástí akce bylo vystoupení dětí z MŠ Štítná a dětského souboru Javorníček. Celé odpoledne a večer hrála cimbálová muzika Klobučan.

Vitaniobcankustitna Foto - Vítání občánků
V sobotu 22.10.2016 proběhlo v zasedací místnosti OÚ Štítná nad Vláří za přítomnosti paní místostarostky Jany Machučové, dětí z MŠ slavnostní ,,Vítání občánků".


Foto- Aktuálně z obce
Nová sociálně terapeutická dílna ve Štítné nad Vláří (Charita Slavičín). Knihovna ve Štítné nad Vláří v nových prostorách.

Obecss 

Obec Štítná nad Vláří-Popov oznamuje, že přijímá žádosti o individuální dotaci z rozpočtu obce na rok 2017 pro oblast kulturní, sportovní a sociální činnosti.
Další informace ZDE

Komunikace a inženýrské sítě Dělnice - přední
Začátkem října bude zahájena několik let připravovaná stavba Komunikace a inženýrské sítě Dělnice - přední.  Součástí stavby je komunikace s obratištěm, parkoviště , chodníky , rozvody kanalizace dešťové, splaškové, vodovod, plynovod a veřejné osvětlení.

Sdhstitna2016 Foto- Velký úspěch st. žáků SDH Štítná nad Vláří
Starší žáci SDH Štítná nad Vláří - vítězové Zlínské a Středomoravské hasičské ligy. Ve Zlínské lize z 12 soutěží 9 vyhráli a třikrát byli druzí. Gratulujeme!

Fotbalový turnaj 16.7.2016
V sobotu 16.7. proběhl ve Štítné nad Vláří fotbalový turnaj O pohár starosty Štítné nad Vláří, memoriál Josefa Šuráně. Turnaj vyhrálo mužstvo FC Elseremo Brumov. Další informace najdete ZDE

Pasovani Foto - Pasování předškoláků na školáky
V pátek 29.6.2016 proběhlo v zasedací místnosti OÚ Štítná nad Vláří za přítomnosti paní místostarostky Jany Machučové slavnostní pasování předškoláků na školáky.

Foto - Popovské hudební slavnosti 24.- 25.6.2016
V pátek 24.6. se konal 3. ročník Popovského koštu slivovice a buchet. V sobotu 25.6. Přeshraniční folklorní setkání, XVI.ročník Popovských slavností. Foto slavnosti ZDE
Foto košt ZDE

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek