Farnost, školy, knihovna

Svoz odpadu 2018

Povodňový plán

Povodne

Štítenský zpravodaj

          JARO 2018

Zpravodajstitna_3

Zpravodaj - archiv

Zpravodaj

Evidence pálení

Viewbanner-aspx

Počasí u nás

Aladinrozhlasové hlášení

Knihovna oznamuje svým čtenářům, že v době od 25. června do 4. července bude z důvodu dovolené uzavřena.

--------------------------------------------------------                       V naší obci se stále vyskytují - i přes pravidelná upozornění - pobíhající psi. Opětovně upozorňujeme občany, aby si své psí svěřence zajistili.

  ---------------------------------------------------------------------------

„Lesy České republiky, s.p. vyzývají vlastníky lesů, u kterých provádějí výkon odborné správy lesa, aby neprodleně zjistili stav lesních porostů na svém majetku a zahájili přednostně zpracování, asanaci a odvoz nahodilé jehličnaté těžby, zejména v blízkosti komunikací, dále v místech, kde poškozené stromy ohrožují bezpečnost osob a majetku. Tato opatření jsou nezbytná k tomu, aby nedošlo k vývinu, šíření a přemnožení škodlivých organismů, zejména kůrovců. Povinnost zpracování nahodilé těžby vychází z lesního zákona č. 289/1995 Sb., § 32 a 33.

---------------------------------------------------------------------

Občanské sdružení Dokopy, Vás všechny zve na devátý ročník Svatojánských Slavností, které se uskuteční v  sobotu 23. června již od 16:00 hod až do půlnoci ve Vlachovicích  Akce se uskuteční v přírodě, v  kulturním areálku Hradišťko.  Směrovky na toto místo budou rozmístěny  od hlavní křižovatky ve Vlachovicích.  Vystoupí a zahraje zde folklorní soubor Dokopyjánek, cimbálová muziga Dokopyjan, dechovka Lidečanka,  dvojnásobní držitelé hudebních cen Anděl - Tomáš Kočko a orchestr a na závěr vystoupí  známý THOM ARTWAY s kapelou.  Zážitkem bude i Slavnostn&i acute; k rojované zapálení Svatojánského ohňa. Čeká na Vás i svatojánské valašské občerstvení.  Vstupné dobrovolné. 

 ---------------------------------------------------------------------

V úterý  19.6.2018 proběhne svoz tříděného odpadu - plastů.

-----------------------------------------------------------------------

MUDr. Urbaníková  - interní ambulance ve Valašských Kloboukách - oznamuje, že od 25.6. do 4.7.2018 nebude ordinovat - řádná dovolená.

------------------------------------------------------------------------

Od 18.6.2018 do 22.6.2018 nebude MUDr.Straňák ordinovat . Zastupuje MUDr. Tkadlec  a pohotovost ve Valašských Kloboukách od 17.00 do 20.00 hodin.

----------------------------------------------------

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek