Farnost, školy, knihovna

Svoz odpadu 2018

Povodňový plán

Povodne

Štítenský zpravodaj

          JARO 2018

Zpravodajstitna_3

Zpravodaj - archiv

Zpravodaj

Evidence pálení

Viewbanner-aspx

Počasí u nás

AladinVánoční stolní tenis ve Štítné 2015

Na sv. Štěpána proběhl ve Štítné nad Vláří tradiční již 39.ročník Vánočního turnaje Valašska ve stolním tenisu o putovní pohár, který byl zároveň 3.ročníkem Memoriálu Aloise Slámy.

008

Turnaj byl vypsán jak v soutěži dvouher, tak v soutěži čtyřher. Hlavní postavou celého turnaje byl domácí hráč Petr Trčka, který vyhrál po 16.letech obě soutěže, jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře. V celé 39.leté historii se tak stal nejúspěšnějším hráčem tohoto turnaje s 5 vítězstvími.

Do hlavního turnaje ve dvouhře nastoupilo celkem 25 hráčů. Po výborných výkonech se do prvního semifinále probojovali domácí hráč Petr Trčka,který zdolal trpělivou hrou Miroslava Svobodu z Orel Zlín. Ve druhém semifinále se pak utkal slavičínský Robert Macků, který svou útočnou hrou přehrál Svobodu Vlastimila taktéž z Orel Zlín.

019

O třetí místo se v souboji mezi sebou utkala bratrská dvojice Svobodů, kde starší Miroslav, porazil mladšího Vlastimila poměrem 3:0 na sety.

V samotném finále se utkal domácí hráč Petr Trčka proti Robertu Macků ze Slavičína. Svou zkušeností, trpělivou hrou a nečekanými výpady porazil útočně hrajícího soupeře s přehledem 3:0 na sety a stal se tak po zásluze vítězem celého turnaje.

,,Nejtěžší utkání pro mě v celém turnaji, však byl čtvrtfinalový zápas, ve kterém jsem porazil bývalého třetiligového hráče z Bylnice Adama Strnku. Byl to asi nejlepší zápas celého turnaje a jsem za to moc rád," prohlásil po turnaji taktéž hlavní orgánizátor Petr Trčka.

002

003

063

077-2

Iuyidf

 Do soutěže čtyřher pak nastoupilo 12 dvojic, kde opět dominovali domácí hráči ze Štítné. V prvním semifinále proti sobě nastoupila dvojice ze Štítné Petr Šuráň se synem Jířím proti dvojici z Bylnice Ditrich Jaroslav se synem. Po velmi vyrovnaném zápase nakonec domácí dvojice vyhrála těsně 3:2 na sety. Ve druhém semifinále pak nastoupila štítenská dvojice Petr Trčka a Petr Fojtík a s přehledem vyhrála na dvojicí z Rokytnice Petrů Ivo a Křek Pavel 3:0 na sety.

Samotné finále pak proběhlo v režii domácích hráčů,kde po velmi vyrovnaném zápase, se štěstí přiklonilo na stranu vítězné dvojice Petr Trčka a Petr Fojtík, kteří zdolali Šuráně Petra a Šuráně Jiřího těsně 3:2 na sety.

Samotný vánoční turnaj měl velmi dobrou sportovní úroveň. Už teď se těšíme na pořádání příští rok již kulatého 40. tého ročníku Vánočního turnaje ve stolním tenisu, který patří mezi nejstarší turnaje Valašska.

Zhodnotil Petr Trčka hlavní organizátor turnaje.

 

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek